O NAS

Pasja połączona z doświadczeniem i wiedzą zdobytą na przestrzeni lat, pozwoliły na stworzenie wyjątkowego miejsca – Biutique

Twoje piękno w naszych rękach!

KIM JESTEŚMY?

Aleksandra Zakrzewska

Ola to nasza niezywkle utalentowana stylistka paznokci i rzęs. Kreatywna perfekcjonistka. Na paznokciach potrafi wyczarować dosłownie wszystko. Jednocześnie jest osobą, która zwraca ogromną uwagę na każdy szczegół i jest bardzo staranna i dokładna.

Intruktorka Mistero Milano, jednej z pierwszych marek, które wprowadziły manicure hybrydowy na rynek europejski.

Podobnie jak Martyna, Ola również ukończyła studia kosmetyczne uzyskując tytuł kosmetologa.

Oprócz manicure i pedicure, Ola wykonuje w naszym gabinecie zabiegi liftingu, przedłużania rzęs oraz hennę pudrową brwi.

Nasze klientki uwielbiają Olę, nie tylko za jej twórczość i profesjonalizm, ale przede wszystkim za to że robi to co kocha. Jej kreatywność i pasja przekładają się na szczęśliwe klientki, które regularnie do nas wracają.

Martyna Kowalska

Martyna to ogromna pasjonatka zarówno kosmetologii jak i podologii. Jej pasja przejawia się nie tylko w holistycznym podejściu do każdego klienta, ale również w bezustannym poszerzaniu wiedzy. Martyna jest regularną uczestniczką różnorodnych kongresów i szkoleń. Dzięki temu, Biutique posiada w swojej ofercie zabiegi, które są efektywne, a jednocześnie wykonywane przy użyciu najnowszych technologii. Nie podążamy jednak ślepo za trendami, tworzymy program pielęgnacyjny zawsze dostosowany tylko do ciebie i twoich potrzeb.

Przygoda Martyny z kosmetologią rozpoczęła się ponad 15 lat temu. Wtedy to podjęła decyzję o podjęciu studiów kosmetycznych, które pozwoliły jej na uzyskanie tytułu kosmetologa.

Wiedza i umiejętności Martyny w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej, kształtowały się również w czasie kiedy to była wykładowcą kosmetologii w jednej z szkół w Olsztynie. Przez 10 lat Martyna szkoliła przyszłych Techników Usług Kosmetycznych i prowadziła pracownię kosmetyczną.

Martyna, właścicielka Biutique, to niezaprzeczalnie kobieta wielu talentów!

Seredecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu kosmetyczno-podologicznego!

pon-pt: 08:00 – 19:00
sob-nd: nieczynne

ul. Wyzwolenia 15a/2
10-105 Olsztyn

+48 531 918 273
martszul1@wp.pl

© 2019 Biutique
Mapa strony
Ciasteczka