PIELĘGNACJA
TWARZY

W ramach pielęgnacji twarzy oferujemy:

PEELINGI CHEMICZNE

MEZOTERAPIA

OCZYSZCZANIE TWARZY

MIKRODERMABRAZJA

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE REJUVI

Pielęgnacja twarzy

Ilość dostępnych obecnie na rynku kosmetycznym zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, niezliczonych produktów obiecujących cudowne efekty może przyprawić o zawrót głowy. Czytając kolorowe magazyny, ciągle dowiadujemy się o nowych przełomowych sposobach na cofnięcie czasu i odmłodzenie skóry. Internet jest pełen porad, niestety często sprzecznych ze sobą, co robić w określonych przypadkach problemów skórnych.

Zastanawiasz się czasem czego tak naprawdę potrzebuje twoja skóra?

Jeśli nie do końca wiesz jaki masz typ skóry, jak powinnać o nią dbać lub jakich kosmetyków używać, odwiedź nasz gabinet kosmetyczny. Przeprowadzimy dokładną analizę skóry i doradzimy ci jakie zabiegi pielęgnacyjne będą odpowiednie do twojego typu. Podpowiemy również jakich kosmetyków powinnaś używać aby dłużej cieszyć się zdrową i piekną skórą.

Jak dbać o twarz?

Regularna i odpowiednia pielęgnacja skóry twarzy z pewnością zaowocuje w przyszłości. W naszym gabinecie oferujemy szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych które rewelacyjnie wpłyną na stan twojej skóry utrzymując jej optymalne nawilżenie i odżywienie.

Pamiętajmy, iż przemysł kosmetyczny jeszcze nie wynalazł środka odwracającego proces starzenia się. Właściwa pielęgnacja skóry może jednak ten proces zdecydowanie opóźnić.

Piękna młoda kobieta z ręcznikiem wyciera skórę po zabiegu pielęgnacyjnym twarzy.
Produkty do pielęgnacji twarzy i ciała na drewnianym stole.
Piękna młoda kobieta z pielęgnacyjną maską na twarzy podczas zabiegu kosmetycznego.

Seredecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu kosmetyczno-podologicznego!

pon-pt: 08:00 – 19:00
sob-nd: nieczynne

ul. Wyzwolenia 15a/2
10-105 Olsztyn

+48 531 918 273
martszul1@wp.pl

© 2019 Biutique
Mapa strony
Ciasteczka