STYLIZACJA
RZĘS

W ramach stylizacji rzęs i pielęgnacji okolic oczu oferujemy:

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

LIFTING RZĘS

HENNA RZĘS I BRWI

Stylizacja rzęs

Na rynku kosmetycznym mamy obecnie mnóstwo metod przedłużania i zagęszczania rzęs. W naszym gabinecie oferujemy metody od 1:1 do 3:1. Metoda oraz rodzaj doklejanych rzęs jest zawsze dobierany indywidualnie – każda z nas ma inną ilość i grubość naturalnych rzęs, inny kształt oka. Umiejętność doboru rzęs do typu urody klientki jest niezwykle ważna. Stylizacja rzęs ma przede wszystkim podkreślić piękno każdej kobiety, a nie uwydatnić mankamenty urody. Pamiętajmy iż inaczej prezentują się oczy dojrzałej kobiety po 40-stym roku życia a inaczej młodej dwudziestoletniej dziewczyny. Dobór odpowiednich rzęs i stylizacji jest kluczowym elementem zabiegu przedłużania rzęs.

Jeśli preferujesz bardziej naturalne metody sylizacji rzęs spróbuj innowacyjnego zabiegu Liftingu Rzęs LVL, dzieki któremu twoje rzęsy staną się podniesione, wydłużone i pięknie podkręcone, bez doklejania sztucznych rzęs.

Pielęgnacja okolic oczu

Właściwa pielęgnacja skóry wokół oczu jest bardzo ważna. Skóra okolic oczu jest dużo bardziej delikatna i wrażliwa niż skóra twarzy. Jest ona również cieńsza, gdyż nie posiada tkanki tłuszczowej. Z tego powodu drobne zmarszczki najwcześniej pojawiają się właśnie tam. W naszym gabinecie oferujemy różne zabiegi pielęgnacyjne dedykowane skórze wokół oczu, mogą być one wykonywane indywidulanie lub łączone z zabiegiem na twarz.

Odwiedź nas i dowiedz się jak odpowiednio dbać o wrażliwą skórę okolic oczu!

Piękna młoda kobieta z podkręconymi rzęsami po zabiegu liftingującym rzęs.
Czarne sztuczne rzęsy i tusz do rzęs na różowych liściach z papieru.
Młoda kobieta trzymająca stokrotkę obok prawego oka, które ma długie podkręcone rzęsy.

Seredecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu kosmetyczno-podologicznego!

pon-pt: 08:00 – 19:00
sob-nd: nieczynne

ul. Wyzwolenia 15a/2
10-105 Olsztyn

+48 531 918 273
martszul1@wp.pl

© 2019 Biutique
Mapa strony
Ciasteczka