HENNA RZĘS I BRWI

W naszej ofercie posiadamy:

  • Tradycyjna żelowa henna brwi i rzęs
  • Henna pudrowa

Henna czyli farbowanie brwi lub rzęs jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się z nadwrażliwością oczu lub dla tych, które chcą na jakiś czas odpocząć od ciągłego ich tuszowania. Również osoby regularnie korzystające z siłowni, basenu czy sauny, często decydują się na hennę. Henna sprawdza się też świetnie na wszelkiego rodzaju urlopach, kiedy to nie mamy ochoty na codzienne tuszowanie brwi i rzęs lub obawiamy się, że pod wpływem wysokich temperatur nasz makijaż po prostu spłynie.

Piękna dziewczyna z cieniem kwaitu na twarzy.

Tradycyjna henna na brwi i rzęsy

Klasyczna henna, czy to w postaci kremu czy żelu kryje przede wszystkim włoski i w przypadku nakładania henny na brwi, nie barwi mocno skóry. Henna na rzęsach utrzymuje się do około miesiąca więc zabieg powtarzamy co 4 tygodnie. W przypadku brwi, na włoskach kolor utrzymuje się do 2 tygodni a rysunek na skórze maksymalnie 2 dni.

Henna pudrowa

Henna pudrowa (Brow Henna) to stosunkowo nowość na rynku kosmetycznym. Jest to nie tylko zabieg koloryzujący, ale przede wszystkim regenerujący. Często jest ona uważana za przełom w stylizacji brwi, ze względu na: rozbudowaną paletę kolorów, wydłużoną trwałość, właściwości odżywiające brwi i możliwość farbowania skóry – tutaj hennę pudrową określa się często jako alternatywę do makijażu permanentnego brwi.

Henna pudrowa jest produktem w zupełności naturalnym i wegańskim. Główne składniki henny to barwniki i proszki uzyskane z odpowiednich roślin. Dzięki temu, zabieg henny pudrowej głęboko odżywia brwi, sprzyja ich odbudowie, wzmacnia sktrukturę włosa, przyspiesza wzrost włosów oraz nadaje im połysk i miękkość. Brow henna zawiera również znikome ilości składników uczulających, czyniąc ją produktem idealnym dla alergików.

Ponadto do zabiegu henny pudrowej nie używa się wody utlenionej, która może w pewnym stopniu wpłynąć na osłabienie włosków.

Henna pudrowa posiada rozbudowany wachlarz kolorów, dzięki temu możliwe jest ich dowolne łączenie dla uzykania idealnego odcienia pasującego do twojej urody, karnacji i włosów.

Podstawowa różnicą pomiędzy henna pudrową a klasyczną jest to, iż henna pudrowa oprócz włosków farbuje również skórę. Dzięki temu sprawdza się ona rewelacyjnie przy wypełnianiu ubytków łuków brwiowych. Henna pudrowa charakteryzuje się długą trwałością. Na włoskach kolor utrzymuje się do 4 tygodni, a rysunek na skórze do 2 tygodni.

Zabieg henny pudrowej trwa około godziny. Specjalną pastę pozostawiamy na brwiach od 20 do 30 minut. Następnie przystępujemy do regulacji brwi.

Jak dbać o brwi po zabiegu henny pudrowej?

Przez 48 godzin po zabiegu nie stosujemy silnych środków do demakijażu, aby uniknąć blaknięcia koloru. Do 24 godzin po zabiegu zrezygnujmy z basenu, sauny i solarium. Bezpośrednio po zabiegu nie trzemy i nie dotykamy brwi.

Piękna dziewczyna z cieniem kwaitu na twarzy.
Przyrządy do brwi i rzęs i nakładania henny.
Atrakcyjna kobieta z krećonym włosami.
Przyrządy do brwi i rzęs i nakładania henny.
Atrakcyjna kobieta z krećonym włosami.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu kosmetyczno-podologicznego!

pon-pt: 08:00 – 19:00
sob-nd: nieczynne

ul. Wyzwolenia 15a/2
10-105 Olsztyn

+48 531 918 273
martszul1@wp.pl

© 2019 Biutique
Website by YOUMEDIGITAL
Mapa strony
Ciasteczka