LIFTING RZĘS

Lifting rzęs to innowacyjna metoda która sprawi, że twoje rzęsy staną się podniesione, wydłużone i pięknie podkręcone. Wystarczy jeden profesjonalny, 20 minutowy zabieg, aby uzyskać podkręcenie rzęs, utrzymujące się nawet pomimo korzystania z kąpieli czy basenu, do 12 tygodni.

Lifting rzęs (zwany również Lash Lifting lub LVL) przeznaczony jest dla kobiet, którym podoba się naturalny efekt, jaki daje podkręcenie rzęs zalotką, a które nie są gotowe, lub po prostu nie chcą poddać się zabiegowi przedłużania lub zagęszczania rzęs.

Silikonowe wałeczki do lash liftingu firmy Ellebana.

Na czym polega zabieg liftingu rzęs?

Zabieg rozpoczynamy nakładając specjalny preparat na nasadę rzęs, umożliwiający swobodne modelowanie struktury rzęs. Następnie rzęsy są wywijane przy użyciu niewielkich silikonowych wałeczków. Po kilku minutach, usuwa się preparat i nakłada utrwalacz w postaci serum, który ma za zadanie nie tylko utrwalić efekt ale także nawilżyć rzęsy. Po liftingu najczęściej przechodzimy do farbowania rzęs. Henna podkreśli podkręcenie ale także wzmocni kolor. Dzięki temu, po zabiegu rzęsy są ciemne, jakby były wytuszowane, a ty będziesz mogła na jakiś czas zrezygnować z maskary.

W naszym gabinecie zabieg liftingu rzęs jest zawsze łączony z botoksem i laminacją rzęs dla uzyskania maksymalnego efektu.

Botoks rzęs to zabieg typowo regeneracyjny. Jest to bogata w witaminy i minerały odżywka, której zadaniem jest odpowiednie nawilżenie rzęs i nadanie im miękkości i blasku. Składnikami aktywnymi botoksu są najczęściej keratyna, kolagen, kwas hialuronowy, pantenol, tokoferol (antyoksydant) oraz olejki np. jojoba czy araganowy. Botoks ma na celu maksymalne wzmocnienie rzęs.

Ostatnim etapem jest laminowanie (laminacja) rzęs, czyli nałożenie olejku keratynowego. Keratynowa laminacja jest formą serum, który zawiera czystą keratynę, co sprawia, że rzęsy stają się silniejsze i wyraźnie grubsze. Podobnie jak botoks, serum dostarcza rzęsom niezbędnych witamin i protein, pozwalając na ich szybszy wzrost. Laminacja rzęs to kuracja odżywcza, zapewniająca dodatkową elastyczność rzęs i zatrzymująca wilgoć wewnątrz struktury włosa.

Czy lifting niszczy rzęsy?

Każdy chemiczny zabieg wpływa w jakimś stopniu na strukturę włosa. Dlatego w naszym salonie zawsze łączymy lifting rzęs z botoksem i ich laminacją. Pozwala to nie tylko uzyskać maksymalny efekt podkręcenia i odżywienia, ale przede wszystkim minimalizuje wszelką ingerencję w strukturę rzęs.

Jak długo utrzymuje się efekt liftingu rzęs?

Efekt podkręcenia rzęs utrzymuje się dopóki te nie wypadną. Wszystko również zależy od produktów użytych do wykonania zabiegu. W naszym gabinecie pracujemy tylko na produktach renomowanej firmy Ellebana.

Jak dbać o rzęsy po zabiegu liftingu?

Nie używaj mocnych środków do usuwania makijażu oczu przez 48 godzin po zabiegu. Przez 24 godziny po zabiegu unikaj kąpieli z dużą ilością pary i sauny. Nie nakładaj również kremów czy serum pod oczy i  nie aplikuj maskary. Nie pocieraj rzęs i nie baw sie nimi.

Jakie są przeciwskazania do liftingu rzęs?

Przeciwskazaniami do wykonania zabiegu są wszelkie stany zapalne oka takie jak cysty spowodowane niedrożnością gruczołów łojowych powiek, jęczmienie na powiece czy zapalenie spojówek.  Nie wybierajmy się na lifting również wtedy kiedy borykamy się z nadwrażliwością oczu, łzawiącymi oczami lub zapaleniem rogówki. Kolejnym przeciwskazaniem jest trichotillomania czyli kompulsywne wyrywanie włosów lub rzęs.

Silikonowe wałeczki do lash liftingu firmy Ellebana.
Efekt lash liftingu firmy Ellebana.

Jeśli chciałabyś uzyskać bardziej spektakularny efekt wydłużenia i zagęszczenia rzęs, zapraszamy do skorzystania z zabiegu przedłużania rzęs.

Efekt lash liftingu firmy Ellebana.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu kosmetyczno-podologicznego!

pon-pt: 08:00 – 19:00
sob-nd: nieczynne

ul. Wyzwolenia 15a/2
10-105 Olsztyn

+48 531 918 273
martszul1@wp.pl

© 2019 Biutique
Website by YOUMEDIGITAL
Mapa strony
Ciasteczka