PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Przedłużanie rzęs jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod stylizacji rzęs. W naszym gabinecie oferujemy:

  • Zagęszczanie rzęs metodą 1:1
  • Przedłużanie rzęs metodą objętościową 2D (2:1) i 3D (3:1)

Metoda 1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to świetny sposób na zagęszczenie, przyciemnienie i wydłużenie rzęs. Polega ona na doczepieniu jednej sztucznej rzęsy do naturalnego włoska, rzęsa do rzęsy, w odległości 1mm -1,5 mm od powieki. Dzięki temu iż tylko jedna rzęsa sztuczna jest przyklejana do tej naturalnej, jesteśmy w stanie uzyskać naprawdę fajny naturalny efekt. Dodatkowo ogromnym plusem jest tutaj znacznie rzadsze uzupełnianie rzęs. Nawet jeśli twoja naturalna rzęsa z tą doczepioną wypadnie, nie jest to aż tak widoczne jak w przypadku innych metod.

Zabieg trwa około 2-3 godziny.

Piękna młoda dziewczyna z przedłużonymi rzęsami.

Metoda 2D (2:1) i 3D (3:1)

Przedłużanie rzęs metodą 2:1 lub 3:1 polega na przyklejaniu do naturalnej rzęsy odpowiednio dwóch lub trzech sztucznych rzęs. Oprócz przyklejenia sztucznej rzęsy do tej naturalnej, dodatkowo doklejamy kolejne rzęsy u podstawy, co daje efekt maskymalnego pogrubienia i zwiększenia objętości. Przy obu metodach można uzyskać naprawdę spektakularne efekty, wszystko zależy tutaj od twoich preferencji.  

Podobnie jak przy metodzie 1:1, czas trwania zabiegu to około 2-3 godziny.

Jakie są rodzaje rzęs?

Syntetyczne, jedwabne oraz rzęsy z norek. Rzęsy z norek są najlżejsze i najdelikatniejsze, ale też najdroższe.

Jak często trzeba uzupełniać rzęsy?

Cykl żywotności rzęs trwa od 6 do 10 tygodni. Rzęsy wypadają prawie każdego dnia, więc musisz liczyć się z tym iż przy wypadaniu rzęs naturalnych będziesz również tracić te doczepione. Przy metodzie 1:1 wypadanie rzęs może nie być aż tak widoczne jak przy metodach 2D i 3D.  Jak często będziesz uzupełniać rzęsy, zależy od tego jak ty będziesz się czuć.

Jak dbać o rzęsy po ich przedłużeniu?

Przez 24 godziny po zabiegu nie moczymy rzęs, a więc nie myjemy ich ani wodą ani żadnymi płynami micelarnymi czy do demakiajżu. Oczu nie trzemy i  nie bawimy się rzęsami. Do 24 godzin po zabiegu rzęsy mają być suche. Zrezygnujmy więc z nakładania kremów wokół oczy a nawet z mycia głowy. Do 48 godzin po zabiegu unikamy basenu, sauny i solarium.

Czy przedłużanie rzęs niszczy naturalne rzęsy?

Nie powinno. Zabieg ten może osłabić nasze rzęsy tylko wtedy gdy został wykonany nieprawidłowo, albo rzęsy zostały źle dobrane. Odpowiedni stylista potrafi dobrać odpowiednią ilość kleju, rodzaj sztucznych rzęs i ich długość tak aby w żaden sposób nie obciążyć tych naturalnych.

Jakie są przeciwskazania do zagęszczania rzęs?

Przeciwskazaniami do wykonania zabiegu są wszelkie stany zapalne oka, zapalenie spojówek, jęczmień powieki oka, jaska czy zaćma. Zabiegu nie powinnyśmy wykonywać również jeśli zmagamy się z różnorodnymi alergiami oczu, zespołem suchego oka i stanami uczuleniowymi.

Piękna młoda dziewczyna z przedłużonymi rzęsami.
Piękna młoda dziewczyna z przedłużonymi rzęsami.

Jeśli nie jesteś fanką sztucznych rzęs i cenisz sobie bardziej naturalne metody stylizacji, spróbuj Liftingu Rzęs, który sprawi, że twoje rzęsy staną się podniesione, wydłużone i pięknie podkręcone.

Piękna młoda dziewczyna z przedłużonymi rzęsami.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu kosmetyczno-podologicznego!

pon-pt: 08:00 – 19:00
sob-nd: nieczynne

ul. Wyzwolenia 15a/2
10-105 Olsztyn

+48 531 918 273
martszul1@wp.pl

© 2019 Biutique
Website by YOUMEDIGITAL
Mapa strony
Ciasteczka